Sari la bara de unelte

Răspunde la: Probleme cu logistica la comenzile din afara Romaniei

Acasa Forumuri Diverse Probleme cu logistica la comenzile din afara Romaniei Răspunde la: Probleme cu logistica la comenzile din afara Romaniei

razvan
Keymaster

Salut Stefan!

Suna „delicioasa” comanda ta per total 🙂

Ma intereseaza si pe mine Wing Sung 601 – asa ca te astept cand il ai cu o recenzie detaliata pe forum! Vad ca pretul se invarte intre 13 si 16 USD pe Ebay momentan.

Caliarts EGo prima versiune o am in colectie; penita nu mi-a placut dar am inlocuit-o cu o penita de Pilot Metropolitan 🙂

Sistem bun de protectie impotriva uscarii cernelii – la nivelul lui ECO dupa testele mele. Piston excelent si un acrilic solid.

Versiunea mea a venit cu doua penite si doua alimentatoare; unul dintre alimentatoare (feed) am reusit sa ii rup partea de sus care intra in rezervorul intern asa ca am apelat la cealalta de rezerva. Este vorba de alimentatorul transparent cu care vine initial stiloul. Deci atentie daca ii scoti penita cum manevrezi stiloul. Oricum am mai comandat unul din generatia a doua si e pe drum de prin ianuarie 😀

M-am uitat si dupa Hero 100 si imi place ce vad; o sa mai astept un pic si o sa dau si eu comanda 🙂

Tinem legatura pentru impresii la cald!

• Acest răspuns a fost modificat acum 2 ani, 8 luni de către razvan.
  • Acest răspuns a fost modificat acum 2 ani, 8 luni de către razvan.