Sari la bara de unelte

Răspunde la: Probleme cu logistica la comenzile din afara Romaniei

Acasa Forumuri Diverse Probleme cu logistica la comenzile din afara Romaniei Răspunde la: Probleme cu logistica la comenzile din afara Romaniei

Sorin
Participant

https://www.flickr.com/photos/154565556@N03/40809346111/in/dateposted-public/Aliluia,aliluia,aliiiluuuiaaa (va imaginati Bach ca fundal sonor) 🙂

Incep sa vina stilourile din China! Azi, livrat de postas (ce onoare) ,Wing Sung 618. Maine-poimaine vine si X450. A mai ramas ratacitul ala de X750 (deocamdata nimic pe tracking).WS-ul si X450 sunt de la acelasi vanzator
<h1 class=”str-title” style=”margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 1.143em; line-height: normal; font-family: ‘Helvetica neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>YCPENS</h1>
<div id=”memberBadge” style=”margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 14px; font-family: ‘Helvetica neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; overflow: hidden; min-height: 22px;”>
<div class=”mbg” style=”margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; display: inline-block;” role=”application”><span class=”mbg-l” style=”margin: 0px 6px 0px 0px; padding: 3px 0px; border: 0px; display: inline-block; white-space: nowrap; vertical-align: middle;” role=”presentation”>jewelrymathematics </span></div>
<div role=”application”>pachetul (pachetelul de fapt) a ajuns in stare foarte buna iar stiloul arata exceptional! Un acril transparent demn de un TWSBI! Foarte bine finisat,l-am placut de cand am vazut recenzia lui Razvan (cu varianta Blue-Chartres,sa zicem:)).</div>
<div role=”application”>Penita scrie foarte bine ,un feedback usor ,nederanjant, flux foarte bun spre umed (cu KWZ Maroon#2)</div>
<div role=”application”>Repet,incep sa-mi schimb parerea despre stilourile made in China!</div>
</div>