Model nou de stilou – PenBBS 456

Acasa Forumuri Stilouri Model nou de stilou – PenBBS 456

Acest subiect conține 5 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  Stefan Ionut Marius acum 10 luni, 4 săptămâni.

• Autor

razvan
    Keymaster

Salutare tuturor,

O veste placuta; se pare ca cei de la PenBBS sunt gata sa lanseze un nou model de stilou – PenBBS 456.

Ce este deosebit la acest model?  Sistem de alimentare pe baza de vacuum, similar cu TWSBI VAC700R sau cu Pilot Custom 823.

O sa incerc sa prind un exemplar la comanda pentru ca vreau sa vad ce au reusit sa faca ! Este prima oara cand un producator chinez se duce in aceasta directie….

Magazinul PENBBS de pe ETSY: https://www.etsy.com/shop/PENBBSOfficialStore?ref=search_shop_redirect&section_id=23638232#items

Tinem legatura !

Pana una alta o imagine mai jos:

Stefan Ionut Marius
    Participant

Sunt inca destul de scumpe pe ebay 60 – 70 $  dar cele transparente complect sunt inexistente iar  pe etsy  inca nu au bagat .

Stefan Ionut Marius
    Participant

Eu astept varianta complect transparenta , iar in momentul asta am in teste un Parker 21 ( in foarte Buna stare nos ) si un Pilot MR (M) la 55 ron.

razvan
      Keymaster

@Stefan – de unde ai luat varianta transparenta?

Tinem legatura pentru impresii legate de el…

Razvan

Stefan Ionut Marius
      Participant

Nu am luat inca dar astept sa apara si varianta complect transparenta . Cred ca e singura varianta care complimenteaza la maxim acest tip de stilou .

• Acest răspuns a fost modificat acum 10 luni, 4 săptămâni de către  Stefan Ionut Marius.

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Sari la bara de unelte