Precomenzi TWSBI – Campanie IANUARIE – FEBRUARIE 2019

Acasa Forumuri Noutati Precomenzi TWSBI – Campanie IANUARIE – FEBRUARIE 2019

Acest subiect conține 4 răspunsuri are 3 voci și a fost actualizat ultima dată de  moldovan ioana acum 4 luni, 2 săptămâni.

• Autor

razvan
    Keymaster

Salutare tuturor!

Vineri – 18 ianuarie am relansat oficial – prima campanie de precomenzi pentru stilourile TWSBI.

Durata campaniei: 18.01 – 18.02.2019

Tinta acestei campanii sunt 20 de precomenzi.

Tinta importului – sfarsitul lui februarie, cel tarziu prima saptamana din martie.

Daca va intereseaza – pagina dedicata o gasiti aici: https://penmania.shop/precomenzi-stilouri-twsbi/

O rugaminte la voi ! Daca puteti da share fie pe profilul vostru de Facebook, fie pe email sau prin „viu grai” la aceasta campanie catre prieteni, familie, cunoscuti, colegi de servici etc.

Acest lucru m-ar ajuta mult! Va multumesc mult si spor la scris!

Razvan

Stefan Ionut Marius
    Participant

Pagina TWSBI GO nu merge , cand dai click pe pagina te duce la pagina TWSBI Precision .

razvan
      Keymaster

Salut Stefan!

Multumesc pentru observatie!

Mi-a scapat linkul pe imagine; am corectat 🙂

Multumesc si pentru recomandare 🙂

P.S. am vazut ca cineva intreba unde sunt facute…cand ai timp le raspunzi tu ?

Razvan

Stefan Ionut Marius
    Participant

Sper ca postarea asta pe topicul pentru stilouri de pe Softpedia sa ajute . 🙂

https://forum.softpedia.com/topic/626684-despre-stilouri/page__st__324

moldovan ioana
    Participant

Buna lume,

Nu stiu altii ce au facut in ultima vreme, insa eu m-am bucurat din plin de noua achizitie TWSBI Diamond 580.

Nu cred ca mai are sens sa il laud, cu totii stim ca e un stilou excelent.

Intre timp am mai achizitionat o penita M pentru acest stilou, si impreuna cu 1.1 cu care a venit initial stiloul, nu ma pot opri din scris.

voi ceilalti care ati achizitionat un TWSBI in cadrul campaniei ce ziceti? Ca eu sunt mai mult decat multumita de el!

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Sari la bara de unelte